Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Oznámení o změnách v Pečovatelské služby Pastviny

Oznámení o změnách v Pečovatelské služby PastvinyDatum konání:
31.5.2023

Vážení klienti pečovatelské služby Pastviny.

Dovolte, abych Vám touto cestou oznámila změny, které nastanou v Pečovatelské služby Pastviny.

Od 1. 7. 2023:

  1. se mění úhradové částky za jednotlivé úkony poskytovaných služeb. (viz. příloha č. 1 tohoto dopisu). Tato změna je v souladu s článkem Závěrečného ujednání Smlouvy o poskytování sociálních služeb.
  • „Poskytovatel si vyhrazuje právo změnit jednostranně úhrady za poskytování základních a fakultativních úkonů pečovatelské služby v souvislosti se změnou skutečných nákladů spojených s poskytováním pečovatelské služby. O změně úhrad bude poskytovatel uživatele informovat písemnou cestou minimálně 14 kalendářních dnů před nabytím účinnosti nových úhrad".
  • Během června 2023 Vám bude k podpisu doručen Dodatek ke Smlouvě o poskytování sociálních   služeb, jehož podpisem změny odsouhlasíte.
  1. Služba „Běžné nákupy a pochůzky" se bude nadále poskytovat v pracovní dny.
  2. Pokud využíváte službu „Dovoz oběda" je nově povinností klienta připravit jídlonosič na předem dohodnuté místo a to 1 den před odběrem oběda do 10:00. V případě objednaného oběda na pondělí je potřeba jídlonosič připravit již v pátek. Proto, abychom Vám mohli službu poskytovat plynule a pravidelně doporučujeme vlastnit 2 jídlonosiče, abyste měli vždy jeden připravený na výměnu.
  3. Od 1. 6. se mění provozní doba PS Pastviny